VipNet

...jsme tu pro Vás od roku 1996 - programování, webdesign, www stránky, servis a prodej PC

Všechny sestavy jsou skládány na zakázku až po konzultaci se zákazníkem, proto nelze zde předem určit cenu. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , obratem Vám zašleme aktuální nabídku dle Vaší specifikace. Zásadně nezasíláme žádné nepřehledné ceníky, pouze konkrétní cenu toho, co od nás požadujete... Ke všem sestavám dodáváme operační systém Windows 7, Windows 8, nebo Windows 10 a antivirový systém Nod32.

Počítače do kanceláří

Jsou cenově přijatelné počítače pro Vaši kancelář, které lehce zvládnou veškerou běžnou kancelářskou práci, komunikují ve firemních sítích a umožní práci s internetem. Spolehlivě splňují další pracovní požadavky. Dostatečný výkon zajistí procesor Intel Pentium ® Core i3, na rychlosti se podílí 4GB a více operační paměti a s kapacitou pevného disku 250GB - 1TB (popřípadě SSD) a integrovanou grafickou kartou jistě vystačíte pro všechny kancelářské aplikace. Již v základu Vám nabízí uživatelský komfort vypalovací DVD mechanika.

Počítače pro domácnost

Spolehlivě splňují všechny požadavky domácího použití. Dostatečný výkon zajistí procesor  Core i3, Core i5, nebo Core i7,  na rychlosti se podílí minimálně 8GB operační paměti a s kapacitou pevného disku 250GB SSD  a více jistě vystačíte pro všechny běžné aplikace. Grafická karta není integrovaná, ale je samostatná a v případě potřeby je možné ji vyměnit za výkonnější. Samozřejmostí je vypalovací DVD mechanika.

Herní počítače, počítače pro náročné

Jsou počítače připravované pro milovníky her a nejnáročnější zákazníky, kteří chtěji "to nejlepší". Lehce si poradí i s nejnáročnějšími aplikace i s nejnovějšími hrami.

Všechny sestavy jsou skládány na zakázku až po konzultaci se zákazníkem, proto nelze zde určit cenu. Sestavy jsou po složení otestovány a cena zahrnuje dovoz do kanceláře či bytu zákazníka (platí pro Brno, Vyškov, Rousínov, Slavkov u Brna, ostatní lokality jsou účtovány dle dohody), sestavení a předvedení funkčnosti.

Notebooky (Laptopy)

Nabízíme notebooky značek DELL, ASUS, Fujitsu Siemens, Hewlett - Packard, Lenovo, Toshiba a MSI, optimalizované pro práci v síti založené na spolehlivých průmyslových standardech. Dobrá investice pro všechny uživatele.

Provádíme záruční opravy u nás zakoupených PC a jejich rekonfiguraci.

Seznam dodávaných komponent najdete zde.

Seznam komponent dle výrobce najdete zde.